-A A +A

Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттестациялауға жіберілген үміткерлер тізімі

Тағылымдамадан өткен және жеке сот орындаушысы қызметімен айналысуға үміткер адамдарды аттестаттаудан өткізу туралы хабарландыру

Қарағанды облысы Әділет Департаменті  тағылымдамадан өткен және жеке сот орындаушысы қызметімен айналысуға үміткер адамдарды аттестаттаудан өткізу  туралы  жариялайды.

Жеке сот орындаушысы қызметімен айналысуға аттестаттаудан өтпеген үміткерлердің тізімі

  1. Сматова Лора Тасболатовна;
  2. Дарибаев Айдар Калелович;
  3. Абенов Мадияр Ерланович;
  4. Зипатолла Мерей Ерланұлы.

 

 

 

 

 

 

Отдел по организации деятельности

частных судебных исполнителей

2017 ж. 27 желтоқсанында Қарағанды облысы Әділет департаментінде өткізілген жеке сот орындаушысы қызметімен айналысуға аттестаттаудан өткен үміткерлердің тізімі

  1. Буралхин Ардақ Кахарманович;
  2. Жокушева Роза Капашевна;
  3. Кульпеисов Арнур Даулович;
  4. Пірзат Ибрагим Шәкизадұлы;
  5. Таурбаев  Нурлан Николаевич;
  6. Байбатыров Абдулла Ибадуллаевич.

Қарағанды облысы бойынша жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттестаттауға жіберілген үміткерлердің тізімі

1. Кульпеисов Арнур Даулович;

2. Таурбаев  Нурлан Николаевич;

3. Сматова Лора Тасболатовна;

4. Дарибаев Айдар Калелович;

5. Абенов Мадияр Ерланович;

6. Зипатолла Мерей Ерланұлы;

7. Пірзат Ибрагим Шәкизадұлы;

8. Буралхин Ардақ Кахарманович;

9. Байбатыров Абдулла Ибадуллаевич;

10. Жокушева Роза Капашевна.

 

 

     2017 ж.  27 желтоқсанында 11:00 сағ. Қарағанды облысы Әділет департаментінде жеке сот  орындаушысы  қызметімен  айналысу аттестаттау өткізіледі.

Тағылымдамадан өткен және жеке сот орындаушысы қызметімен айналысуға үміткер адамдарды аттестаттаудан өткізу туралы хабарландыру

  

Қарағанды облысы Әділет Департаменті  тағылымдамадан өткен және жеке сот орындаушысы қызметімен айналысуға үміткер адамдарды аттестаттаудан өткізу  туралы  жариялайды.

Қарағанды облысы бойынша жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттестаттауға жіберілген үміткерлердің тізімі

 

  1. Амантаев Айдар Умирзакович
  2. Байбатыров Абдулла Ибадуллаевич
  3. Баширова Ирина Александровна
  4. Бегайдаров Адил Ералиевич
  5. Бексултанов Тимур Кайратович
  6. Буралхин Ардак Кахарманович
  7. Дарибаев Айдар Калелович
  8. Есимбеков Аян Кайдарович
  9. Жокушева Роза Капашевна
  10. Қасымжанов Ерғазы Мейірханұлы
  11. Кульпеисов Арнур Даулович
  12. Синеев Кайрат Николаевич

 

     Yмiткер өз қалауы бойынша тестілеуден қазақ немесе орыс тiлiнде өтеді.      

Қарағанды облысы бойынша жеке сот орындаушысы қызметімен айналысу құқығына аттестаттауға жіберілген үміткерлердің тізімі

 

  1. Амантаев Айдар Умирзакович
  2. Байбатыров Абдулла Ибадуллаевич
  3. Баширова Ирина Александровна
  4. Бегайдаров Адил Ералиевич
  5. Бексултанов Тимур Кайратович
  6. Буралхин Ардак Кахарманович
  7. Дарибаев Айдар Калелович
  8. Есимбеков Аян Кайдарович
  9. Жокушева Роза Капашевна
  10. Қасымжанов Ерғазы Мейірханұлы
  11. Кульпеисов Арнур Даулович
  12. Синеев Кайрат Николаевич